Kāzas

Koorporatīvie pasākumi

Liduga SIA piedāvā plašu sortimentu galdu klāšanas, banketu apkalpošanas pakalojumus.

Mums ir vairāku gadu sekmīga un augsti novērtēta pieredze dažādu koorporatīvo pasākumu nodrošināšanā, gan lielu uzņēmumu sporta spēļu ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā, gan valsti nozīmīgu pasākumu ēdināšanā, gan privātu pasūtījumu nodrošināšanā.

Piedāvājam banketu, galda klāšanas, konditorijas un ēdināšanas pakalpojumus

Kāzas ir īpašs notikums ne tikai jums, bet arī mums, jo izmantojot savu pieredzi, padaram jūs vēl nedaudz laimīgākus un protams, remdējam viesu izsalkumu ar mūsu garšīgajiem ēdieniem. Apkalpojam kāzas gan izbraukumos, gan viesu namos. Pēdējos gados īpaši aktuālas kļuvušas uzkodas uz šampanietis pēc laulību noslēgšanas, pie baznīcām.

Topošās līgavas raksts: Izvēlēties pārbaudītas vērtības vai inovācijas

 

Sporta spēlēs piedāvājam apkalpot jebkurā jūsu izvēlētā vietā par tiešām draudzīgām cenām atkarīgā no jūsu pieprasījuma. Brokastis, pusdienas , vakariņas varam nodrošināt jūsu vēlamajā formātā  - ar pilnu apkalpošanu ( uz 4-6 viesiem viens apkalpotājs, kas rūpējas par viesu labsajūtu visa vakara garumā), daļēju apkalpošanu (,uz 10-20 viesiem viens apkalpotājs, kas rūpējas par viesu labsajūtu visa vakara garumā), furšeta veidā ( viesu pašapkalpošanās pie kopēja galda) vai/ un kā izbraukuma tirdzniecību.   Ilggadējā pieredze rāda, ka varam bez aizķeršanās apkalpot 1000 un vairāk izsalkušos sportistus. Varat mēģināt pārsist rekordu!

Bieži vien uzņēmumi vai privāti pasākuma rīkotāji saskaras ar situāciju, ka nav iespējams nosegt visu galdu klāšanu, bet tikai daļēji un tad kā laba alternatīva ir izbraukuma tirdzniecība, ko varam pilnībā nodrošināt kafejnīcas, bufetes vai bāra formātā.  Svarīgi ir minēt, ka mums ir alkohola tirdzniecības licence.

Nepieciešama kafija un smalkmaizītes dažādu konferenču, pieņemšanu, semināru,  mācību u.c. formāli vai ne tik formālu  pasākumu starplaikos? Mēs jums palīdzēsim gan uzklāt, gan apkalpot, gan izvēlēties gardākās uzkodas.

Mūsu konditorejas izstrādājumus ir iecienījuši gan daudzi ikdienas klienti, gan banketu un kafijas paužu klienti. Piedāvājam arī Jums tos iegādāties pēc pasūtījuma (tortes, kliņģeri, pīrādziņi, pīrāgi, smalkmaizītes, kūkas, bulciņas u.c.)

Piedāvājums kafijas pauzei 

Sporta spēles, izbraukumu tirdzniecība

Kafijas pauzes, Konditoreja

Kompānijas dzimšanas diena vai jebkādas citas svinības saistītas ar darbinieku vai klientu saliedēšanu ir svarīgs notikums ne tikai pašiem darbiniekiem,  bet arī labas reputācijas veidošanai. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai viss norisinās nevainojami. Mēs to varam nodrošināt gan ar gardiem ēdieniem dažādos izpildījumos, gan arī ar profesionālu apkalpojošo personālu.

Piedāvājums koorporatīviem pasākumiem, furšetiem 

  • w-facebook
  • twitter

Mēs piedāvājam

Piedāvājam galda klāšanu dažādos Jūsu dzīves mirkļos. Kāzu, bēru mielastu, kafijas paužu, sporta spēļu, korporatīvo pasākumu ēdināšanas pakalpojumi,  konditorija, izbraukuma tirdzniecība.

Darba laiks

Darba dienās strādājam

no 9:00 līdz 16:00

Liduga © 2012 - 2017

Kontakti

Sazinies ar mums un rezervē galdu klāšanas, banketu, veic konditorijas pasūtījumus! 

Tel.: +371  26510210
Tel./ fax.: + 371 67728951
E-pasts: info@liduga.lv, liduga@tvnet.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now